Ebeveyn Yönergesi

EBEVEYN YÖNERGESİ

Yönergemiz etkinlikleri nasıl yapacağınızı anlattığımız bir bilgilendirme kitapçığıdır. Sadece orada yazdığı şekliyle oynamak zorunda değilsiniz. Çocuğunuzla birlikte yeni oyunlar üretmek de oldukça eğlenceli ve destekleyici olacaktır. Bu etkinlikleri bir zorunluluk, görev gibi görmenin aksine çocuğunuzun gelişimi sırasında keyifli eşlik edici aktiviteler olarak görmenizi temenni ediyoruz.
Bu yönerge sayesinde çocuğunuzla kurduğunuz bağ ilişkiniz güçlenecektir. Bu dönemde kurduğunuz bağ ilişkiniz o kadar kritik bir öneme sahip ki sadece bugünü için değil yarını içinde bu güzel bağın kuvvetli olmasını isteriz. Bu bağı sağlamak için her sorumlu anne, babanın büyük çaba ve gayret içerisinde olduğunu biliyoruz. Çocuğuma nasıl daha faydalı olabilirim? sorusu zihninizde sürekli dolanıyor olabilir.
Pek çok yolu var aslında ancak en temelde çocuğun ihtiyacı olan şey değerli olduğunu hissetmesi ve koşulsuz sevilip, kabul edildiğini görmesidir.
Bolca sarılın, konuşun, birlikte hayal kurun ve oyun oynayın. Tüm bu basit görünen davranışlar o kadar değerli ki, o bağın kurulmasının bir formülü, başka bir yolu yok aslında. Çocuğunuzla birlikte eğlenebilmek, onun hayatına coşkuyu dahil edebilmek ona vereceğiniz en güzel armağanlardan birisidir.
En basit aktiviteyi bile coşkulu hale getirdiğinizde göreceksiniz ki çocuğunuz daha mutlu, siz ebeveynliğinizden daha tatminkar olacaksınız.

Shopping Cart
Bize Ulaşın
Sipariş vermek, bilgi almak istiyorum.
Minipoi-Aksel
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz